Instalacje elektryczne i sanitarne

Montaż instalacji elektrycznych i sanitarnych to niezbędne czynności na etapie wykończenia danego budynku. Ich przeprowadzenie warto powierzyć doświadczonym specjalistom, gdyż sposób realizacji tych prac może znacząco wpłynąć na późniejszy komfort użytkowania obiektu. Mieszkańców Białegostoku i okolicznych miejscowości zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą Perfekta. Mamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, gdyż działamy w branży budowlanej od 1996 roku. Kompleksowo wykonujemy prace montażowe, dbając o to, by ich efekty spełniały indywidualne oczekiwania naszych Klientów.

instalacja sanitarna
instalacje elektryczne Białystok

Wybierz rozbudowaną ofertę

Nasz zespół składa się z doświadczonych elektryków i hydraulików, dzięki czemu możemy w sposób sprawny, precyzyjny i bezpieczny wykonywać takie prace jak:

  • montaż instalacji sanitarnej i jej modernizacja;
  • montaż instalacji hydraulicznej i jej modernizacja;
  • realizacja przeróbek hydraulicznych;
  • biały montaż obejmujący: armaturę łazienkową i podtynkową, odpływ liniowy lub ścienny, kabinę prysznicową, wannę, brodzik, baterie;
  • mocowanie stelaży typu GEBERIT, gniazd i włączników oraz urządzeń AGD;
  • założenie oświetlenia, w tym taśm LED.

Wiemy, jak ważną rolę przy tego rodzaju zleceniach odgrywa terminowość, dlatego zapewniamy przebieg prac zgodny z ustalonym harmonogramem. Dysponujemy również technologiami, które przyspieszają nasze działania.

Montaż instalacji elektrycznej i sanitarnej

Budowa instalacji elektrycznej wymaga odpowiedniego zaplanowania – kluczowe jest między innymi zachowanie właściwych odległości od krawędzi okien i drzwi podczas zakładania przewodów. Okablowanie nie może też znajdować się poniżej rur wodociągowych, gdyż to powoduje ryzyko zalania. To jednak tylko niektóre z wielu zasad obowiązujących podczas montażu instalacji elektrycznej, a prawidłowa realizacja prac zapewni bezpieczeństwo domownikom oraz funkcjonalność całego systemu. Właściwy przebieg robót jest również istotny w zakresie montażu instalacji sanitarnej. Do tej kategorii zaliczamy między innymi systemy:

  • wodne – doprowadzające wodę do budynku;
  • kanalizacyjne – odprowadzają z obiektu zanieczyszczoną wodę;
  • grzewcze – odpowiadające za zapewnianie pożądanej temperatury wody oraz powietrza w danym budynku.

Wszystkie pełnią ważną funkcję zarówno w domach jednorodzinnych, jak też w obiektach firmowych, magazynach, halach produkcyjnych, lokalach użytkowych czy też budynkach użyteczności publicznej. Powinny być również odpowiednio serwisowane i konserwowane, aby efektywnie wywiązywać się ze swoich zadań przez lata.

Modernizacja instalacji elektrycznej

W przypadku niewłaściwej budowy systemu lub braku jego przystosowania do aktualnych standardów konieczna może okazać się modernizacja sieci elektrycznej, czym również zajmuje się nasz zespół. Cały proces obejmuje między innymi przygotowanie nowego projektu, ustalenie lokalizacji gniazd i włączników, ułożenie nowych przewodów zasilających czy też dobór aparatury sterująco-ochronnej. Pamiętajmy, że nie należy zwlekać z wdrożeniem opisywanych działań w przypadku wystąpienia nieprawidłowości w obrębie elektryki w naszym domu, gdyż dalsze eksploatowanie niesprawnego systemu może skutkować nawet pożarem. Podobnie istotna jest modernizacja instalacji sanitarnej, na przykład grzewczej, zwłaszcza w obecnej dobie popularności ekologicznych rozwiązań. Planując takie przedsięwzięcia, warto skonsultować się ze specjalistą.

Skorzystaj z usług naszej firmy Perfekta

Od lat zajmujemy się przeprowadzaniem kompleksowych prac remontowo-budowlanych. Nasza oferta obejmuje nie tylko zakładanie i modernizację instalacji elektrycznych czy też sanitarnych, lecz także między innymi układanie glazury, wykonywanie zabudowy gipsowo-kartonowej oraz malowanie i tapetowanie ścian. Nie boimy się wyzwań, gdyż pomimo posiadanego doświadczenia stawiamy na ciągły rozwój – stale szkolimy się, uczestnicząc w wartościowych kursach i wdrażając nowoczesne metody pracy. Z nami możesz mieć pewność realizacji na najwyższym poziomie.

Szybki kontakt

Runbinowa 5, 15-623 Krupniki

Usługi

Przeczytaj również