Układanie glazury

Jednym z niezbędnych etapów wykańczania bądź remontowania domu lub mieszkania jest układanie glazury. Popularne płytki ceramiczne znajdują zastosowanie przede wszystkim w łazienkach i kuchniach, a ich samodzielny montaż bywa wyzwaniem. Na szczęście mieszkańcy Białegostoku i okolicznych miejscowości mogą skorzystać w tym procesie z profesjonalnej pomocy naszej firmy budowlanej Perfekta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu omówienia zakresu planowanych prac remontowych oraz ustalenia dogodnego terminu realizacji zlecenia.

układanie glazury Białystok
glazurnik

Samodzielne działanie czy pomoc glazurnika?

Kafelkowanie z pozoru może wydawać się łatwe. Warto jednak wiedzieć o tym, że w rzeczywistości jest to kilkuetapowy proces wymagający zastosowania odpowiednio dobranych materiałów oraz narzędzi, którymi powinien dysponować każdy doświadczony glazurnik. Same prace przygotowawcze opierają się na kilku niezbędnych czynnościach, takich jak dokładne oczyszczenie powierzchni ścian czy podłóg – w zależności od tego, gdzie będziemy układać glazurę, wyrównanie ich oraz zniwelowanie ewentualnych pęknięć. Ponadto musimy wiedzieć, jakie materiały w danej sytuacji sprawdzą się najlepiej. Powinniśmy dobrać właściwe produkty spośród dostępnych klejów, zapraw czy też fug. Podstawę stanowi również odpowiednia technika kafelkowania, która wpływa na ostateczną prezencję pomieszczenia – ją natomiast trudno będzie opanować, korzystając na przykład z materiałów pomocniczych dostępnych w Internecie, nie mając doświadczenia w zakresie wykańczania wnętrz.

W przypadku samodzielnej realizacji prac glazurniczych istnieje większe ryzyko popełnienia błędu, a koszty wynikające z ewentualnych pomyłek będziemy musieli ponieść również sami. Wówczas czas potrzebny do przeprowadzenia remontu czy renowacji budynku prawdopodobnie znacznie się przedłuży. Chcąc go zaoszczędzić, a także uchronić się przed niespodziewanymi wydatkami wynikającymi z popełnionych błędów, warto skorzystać ze specjalistycznej pomocy glazurnika.

Poznaj nasze kompleksowe usługi w zakresie układania glazury

Firma Perfekta z Białegostoku w ramach kompleksowego wykańczania i remontowania wnętrz zapewnia między innymi układanie glazury. Mówiąc o pracach glazurniczych, mamy na myśli takie działania jak:

  • wykańczanie łazienek i kuchni,
  • układanie podłóg ceramicznych,
  • montowanie płyt wielkoformatowych – mowa o gresach i spiekach w dowolnych rozmiarach,
  • montaż gresu, terakoty i klinkieru,
  • układanie mozaiki ceramicznej,
  • montaż kamieni naturalnych,
  • budowa hydroizolacji,
  • wykonywanie tarasów i schodów zewnętrznych,
  • montaż podłóg wentylowanych.

Z pomocą doświadczonego glazurnika wszystkie wymienione prace – układanie glazury i inne – można zrealizować szybko i sprawnie, bez ryzyka błędów czy konieczności wprowadzania poprawek. Na szybkość wykonania zlecenia przez naszych specjalistów wpływa również fakt, iż posiadamy profesjonalne narzędzia i urządzenia – na przykład sprzęt umożliwiający obróbkę mechaniczną materiałów takich jak gres, kamień naturalny czy płytki ceramiczne, oraz pozwalający na cięcie wielkoformatowe.

Zleć nam realizację prac glazurniczych

Osoby z Białegostoku i okolic, planujące remont albo wykańczanie mieszkania, domu jednorodzinnego czy lokalu użytkowego, zachęcamy do skorzystania z kompleksowych usług firmy budowlanej Perfekta. Zajmujemy się nie tylko pracami glazurniczymi, lecz także między innymi malowaniem ścian, montażem instalacji elektrycznych i sanitarnych.

Istniejemy na rynku od 1996 roku, a przez lata działalności zyskaliśmy cenne doświadczenie i liczne osiągnięcia. Możemy pochwalić się między innymi zwycięstwem w V. Mistrzostwach Glazurników w naszym kraju, a także pobiciem rekordu Guinnessa – wykonaliśmy największą na świecie rzeźbę z glazury. Powierzając nam opisywane prace, masz zatem pewność, że zostaną one zrealizowane w standardzie premium. Dbamy o to, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Szybki kontakt

Runbinowa 5, 15-623 Krupniki

Usługi

Przeczytaj również