Malowanie, tapetowanie, szpachlowanie

Ściany w dużej mierze wpływają na ostateczny wygląd danego pomieszczenia, dlatego na ich wykończenie należy zwrócić szczególną uwagę. I choć niektórzy decydują się samodzielnie zrealizować prace takie jak szpachlowanie, montaż tapety czy malowanie, lepszym pomysłem w wielu przypadkach okazuje się współpraca ze sprawdzoną firmą budowlaną – taką jak Perfekta z Białegostoku. Zapraszamy mieszkańców miasta i okolic do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą.

szpachlowanie Białystok
malowanie Białystok

Profesjonalne malowanie ścian

Nasza ekipa dysponuje profesjonalnymi urządzeniami, takimi jak agregat GRACO, z których zastosowaniem malowanie przebiega sprawnie, a uzyskania powierzchnia charakteryzuje się jednolitym kolorem i trwałością. W ramach prac szpachlarskich, malarskich i tapeciarskich realizujemy między innymi:

  • aplikację farb za pomocą wspomnianego agregatu GRACO,
  • wykończenie ścian i sufitów,
  • malowanie farbami ceramicznymi i lateksowymi od producenta TIKKURILA,
  • montaż fototapet,
  • montaż tapet przemysłowych, biurowych, obiektowych,
  • montaż okładzin przemysłowych, takich jak MURASPEC, VESCOM, NEWMOR,
  • szpachlowanie z użyciem agregatu GRACO.

Cały proces malowania realizujemy w sposób kompleksowy, rozpoczynając od niezbędnych prac przygotowawczych, takich jak dokładne oczyszczenie powierzchni ścian i zniwelowanie ewentualnych ubytków. Jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie farby do specyfiki danego pomieszczenia oraz określić jej niezbędną ilość, dzięki czemu Klient nie ponosi nadprogramowych wydatków.

Tapetowanie w wykonaniu specjalistów

Różnego rodzaju tapety i fototapety nie bez powodu cieszą się dużą popularnością. Dostępne są na rynku w wielu wzorach i różnych wersjach kolorystycznych, zatem niemal każdy znajdzie opcję dopasowaną do aranżacji konkretnego wnętrza. Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze odpowiedniego rodzaju okładziny oraz miejsca, gdzie warto ją zamontować. Zajmą się ponadto właściwym przygotowaniem podłoża i kleju, a także samym układaniem tapety, również w problematycznych lokalizacjach, na przykład w obrębie grzejników, kontaktów czy rur. Tapetowanie kończymy dokładnym wygładzeniem zaaplikowanego materiału, tak, aby nie pozostały pod nim żadne wybrzuszenia czy pęcherze powietrza.

Szpachlowanie ścian i sufitów

To obowiązkowa czynność przed malowaniem lub tapetowaniem ścian. Prace szpachlarskie odgrywają w wykańczaniu i remontowaniu wnętrz bardzo ważną rolę, ponieważ za ich sprawą możliwe jest:

  • uzupełnienie ubytku – mowa tu na przykład o ubytkach powstających po montażu przewodów instalacji elektrycznej w ścianach;
  • wyrównanie narożników – za pomocą odpowiednio przygotowanej masy można zabezpieczyć narożniki ścian i nadać im pożądany kształt;
  • wygładzenie powierzchni ścian i sufitów – na gładkim podłożu zarówno farby, jak i tapety prezentują się znacznie lepiej, co wpływa również pozytywnie na ogólną prezencję pomieszczenia.

Jak wspomniano, nasza firma Perfekta z Białegostoku do szpachlowania wykorzystuje agregat GRACO. Dzięki temu możemy uzyskać równomierny, jednolity efekt w sposób znacznie szybszy niż w przypadku ręcznej pracy.

Sprawdzona ekipa wykończeniowa z Białegostoku

Planując prace dekoratorskie, remontowe lub renowacyjne, warto rozpocząć od poszukiwań rzetelnej firmy do współpracy. Niezależnie od tego, czy zamierzasz przeprowadzić generalny remont budynku, czy też jedynie odświeżyć aranżację wnętrza za pomocą szpachlowania, malowania i tapetowania ścian – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wystarczy skontaktować się z nami, aby ustalić zakres niezbędnych działań oraz dogodny termin na realizację zlecenia. Zadbamy o to, żeby ostateczny wygląd pomieszczeń był dopasowany do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Szybki kontakt

Runbinowa 5, 15-623 Krupniki

Usługi

Przeczytaj również