O firmie

O Perfekta

Piotr Jończyk, rok założenia 1996

Remont w mieszkaniu
Lustro w przedpokoju
O firmie

Kompleksowe wykończenie wnętrz

Jeśli poszukujesz dobrego wykonawcy to trafiłeś we właściwe miejsce.

W 1996 r. Piotr Jończyk założył przedsiębiorstwo budowlane o nazwie PERFEKTA, które od ponad 25 lat specjalizuje się w kompleksowych i perfekcyjnych usługach wykończenia, renowacji i dekoracji wnętrz.

Od początku działania celem PERFEKTA jest dobra współpraca z Klientami zapewniająca optymalną komunikację projektową, kreatywność oraz jasne zrozumienie procesu projektowania i wykończenia wnętrza.

Czujemy zobowiązanie do zapewnienia nie tylko wysokiej jakości prac,
ale również maksymalnych wyników dotyczących czasu i budżetu.

Nasz zespół PERFEKTA składający się z właściciela firmy Piotra Jończyka
oraz wieloletnich specjalistów znakomicie łączy wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności techniczne z kreatywnością, wyczuciem trendów oraz oddaniem swojej profesji.

Potwierdzeniem kompetencji PERFEKTA są liczne certyfikaty i wyróżnienia.
Do najważniejszych z nich należy zajęcie I miejsca w V Mistrzostwach Glazurników w Polsce i pobicie rekordu Guinnessa – wykonanie największej na świecie rzeźby z glazury.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracach wykończeniowy pozwoliło nam uzyskać szeroką bazę klientów.

Wierzymy, że w dalszym ciągu będziemy polecani Waszym rodzinom przyjaciołom i znajomym.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do współpracy,
Piotr Jończyk
z Zespołem

O firmie

Czym się zajmujemy?

Każdy kto pragnie odrestaurować wnętrze ma prawo mieć wysokie oczekiwania wobec wykonawcy. Dlatego nasza firma stara się wyczuwać potrzeby i oczekiwania swoich Klientów.

Nasza obsesja na punkcie perfekcji realizacji prac wykończeniowych przekłada się na wszystko.

Oferujemy szeroką gamę wysokiej klasy usług wykończeniowych, fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów oraz systemów i technologii budowlanych. Doskonały park maszynowy umożliwia nam obróbkę wszelkich materiałów takich jak gres, kamienie, płytki czy płyty wielkoformatowe.

Ceniąc Państwa czas angażujemy się w przeprowadzenie całego procesu prac zapewniając wysoką jakość przy uwzględnieniu walorów użytkowych i estetycznych. Wierzymy, że proces wykończenia czy remontu nie musi koszmarem, a ekscytującym zajęciem, niosącym satysfakcję.

Mozaika z płytek
O firmie

Współpraca i doradztwo

Od 1996 roku staramy się aby nasze prace wykończeniowe były funkcjonalne i uwzględniały życzenia inwestorów.

Przez ponad dwadzieścia pięć lat zrealizowaliśmy wiele zleceń (od drobnych prac wykończeniowych po gruntowne renowacje mieszkań, domów czy innych przestrzeni biznesowych) przez co zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów.

Oferujemy profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniej jakości systemów i materiałów budowlanych. Współpracujemy z gronem doświadczonych projektantów i architektów.

Nasza oferta usług dostosowana jest do potrzeb i oczekiwań inwestorów, koncentrując się na obszarach, które są dla nich najważniejsze. Zaspokojenie różnorodnych wymagań jest naszym priorytetem.

Obiecujemy to, co możemy dostarczyć, ale dostarczamy więcej niż obiecujemy.

Kask budowlany